BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 32.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

1-0
YENİ ÇANSPOR

(H) BERKAY YARIM
(Y) EMİRHAN KAYA
(Y) AYBERK GÜMÜŞ
(G) RECEP BAKKAL
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGASPOR

4-1
ONURSPOR

(H) FATİH YENİ
(Y) İBRAHİM KAYMAK
(Y) ALPER BEYAZ
(G) YILMAZ ŞENLİK
U17 17.04.2024
Çarşamba
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
ÇANAKKALE DARDANELSPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
BİGASPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

-
ONURSPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK KOCATEPESPOR

-
ÇANAKKALE ARSLANCASPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
12:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U15 20.04.2024
Cumartesi
14:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
AYVACIK İLÇE KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
KOCATEPESPOR

U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
YENİ ÇANSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
BİGA BALIKLIÇEŞMESPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN TERZİALANSPOR

-
KARACAÖREN FK

U13 20.04.2024
Cumartesi
00:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

-
ECESPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
YENİ ÇANSPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
EZİNE 22 EYLÜL KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
ÇANAKKALE ESENLER GSK

SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLUSPOR

3-0
BİGA ADASPOR

Ligden Çekildi

U15 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLU AYDOĞANSPOR

3-0
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

Bu Maça Gitmeyecek

KADINLAR 3. LİG 20.04.2024
Cumartesi
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE GSİM SK

-
BANDIRMAGÜCÜ SPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GÜNEYLİSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
ÇANAKKALESPOR

SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
BOZCAADASPOR

U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
BİGASPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
KARABİGA BELEDİYESPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE 18 MART YILDIZLAR SPOR

-
ATATÜRK MAH. UMUT GSK

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE TARIMSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:30
AYVACIK İLÇE AYVACIK BELEDİYESPOR

-
HASTANEBAYIRISPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
ÇARDAK BELDE ÇARDAKSPOR

-
SARAYCIKSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EVREŞE BELDE EVREŞESPOR

-
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETÇİK BAYIRKÖYSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

U13 21.04.2024
Pazar
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

U15 21.04.2024
Pazar
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
BOZCAADASPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GÜMÜŞÇAY F.R.ZORLU GÜMÜŞÇAYSPOR

-
EZİNESPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZ HAMİDİYESPOR

-
ÇANAKKALESPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
KEPEZ ATATÜRK ÇANAKKALE İDA FK

-
MATADORSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
YENİCE İLÇE YENİCESPOR

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) EMİRHAN KAYA
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) EMİRHAN KAYA
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) BERKE GÜNAY
(M) EMRE ÇIYAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÖZEL BALIKAESİR AÇI ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) EMRE ÇIYAN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
MANİSA MİLLİEGEMENLİK ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

-
TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ERAY ENGİN
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

-
BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA TAHTAKÖPRÜ ORTAOKULU

-
İSTANBUL CEMİLE ÇOPUROĞLU O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) KUTSİ TÜRAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) KUTSİ TÜRAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU BALIKESİR SARAYLAR ORTAOKULU

-
BURSA TAHTAKÖPRÜ ORTAOKULU

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O.

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÇANAKKALE GELİBOLU100.YILBARIŞ O.O.

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

-
MANİSA MİLLİEGEMENLİK ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

-
ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİLE ÇOPUROĞLU O.O.

-
BALIKESİR SARAYLAR ORTAOKULU

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
17:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

1-0
YENİ ÇANSPOR

(H) BERKAY YARIM
(Y) EMİRHAN KAYA
(Y) AYBERK GÜMÜŞ
(G) RECEP BAKKAL
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGASPOR

4-1
ONURSPOR

(H) FATİH YENİ
(Y) İBRAHİM KAYMAK
(Y) ALPER BEYAZ
(G) YILMAZ ŞENLİK
U17 17.04.2024
Çarşamba
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
ÇANAKKALE DARDANELSPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
BİGASPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

-
ONURSPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK KOCATEPESPOR

-
ÇANAKKALE ARSLANCASPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
12:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U15 20.04.2024
Cumartesi
14:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
AYVACIK İLÇE KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
KOCATEPESPOR

U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
YENİ ÇANSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
BİGA BALIKLIÇEŞMESPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN TERZİALANSPOR

-
KARACAÖREN FK

U13 20.04.2024
Cumartesi
00:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

-
ECESPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
YENİ ÇANSPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
EZİNE 22 EYLÜL KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
ÇANAKKALE ESENLER GSK

SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLUSPOR

3-0
BİGA ADASPOR

Ligden Çekildi

U15 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLU AYDOĞANSPOR

3-0
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

Bu Maça Gitmeyecek

KADINLAR 3. LİG 20.04.2024
Cumartesi
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE GSİM SK

-
BANDIRMAGÜCÜ SPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GÜNEYLİSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
ÇANAKKALESPOR

SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
BOZCAADASPOR

U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
BİGASPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
KARABİGA BELEDİYESPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE 18 MART YILDIZLAR SPOR

-
ATATÜRK MAH. UMUT GSK

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE TARIMSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:30
AYVACIK İLÇE AYVACIK BELEDİYESPOR

-
HASTANEBAYIRISPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
ÇARDAK BELDE ÇARDAKSPOR

-
SARAYCIKSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EVREŞE BELDE EVREŞESPOR

-
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETÇİK BAYIRKÖYSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

U13 21.04.2024
Pazar
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

U15 21.04.2024
Pazar
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
BOZCAADASPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GÜMÜŞÇAY F.R.ZORLU GÜMÜŞÇAYSPOR

-
EZİNESPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZ HAMİDİYESPOR

-
ÇANAKKALESPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
KEPEZ ATATÜRK ÇANAKKALE İDA FK

-
MATADORSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
YENİCE İLÇE YENİCESPOR

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

SÜPER AMATÖR LİGİ - 18.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLUSPOR

3-0
BİGA ADASPOR

Ligden Çekildi

SÜPER AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
BOZCAADASPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:30
AYVACIK İLÇE AYVACIK BELEDİYESPOR

-
HASTANEBAYIRISPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GÜMÜŞÇAY F.R.ZORLU GÜMÜŞÇAYSPOR

-
EZİNESPOR

SÜPER AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
YENİCE İLÇE YENİCESPOR

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

1.AMATÖR LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK KOCATEPESPOR

-
ÇANAKKALE ARSLANCASPOR

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
EZİNE 22 EYLÜL KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
ÇANAKKALE ESENLER GSK

1.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
KARABİGA BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EVREŞE BELDE EVREŞESPOR

-
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETÇİK BAYIRKÖYSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZ HAMİDİYESPOR

-
ÇANAKKALESPOR

2.AMATÖR LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN TERZİALANSPOR

-
KARACAÖREN FK

2.AMATÖR 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

-
ECESPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE 18 MART YILDIZLAR SPOR

-
ATATÜRK MAH. UMUT GSK

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE TARIMSPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
15:00
ÇARDAK BELDE ÇARDAKSPOR

-
SARAYCIKSPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
KEPEZ ATATÜRK ÇANAKKALE İDA FK

-
MATADORSPOR

U17 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

1-0
YENİ ÇANSPOR

BERKAY YARIM
EMİRHAN KAYA
AYBERK GÜMÜŞ
RECEP BAKKAL
U17 17.04.2024
Çarşamba
17:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGASPOR

4-1
ONURSPOR

FATİH YENİ
İBRAHİM KAYMAK
ALPER BEYAZ
YILMAZ ŞENLİK
U17 17.04.2024
Çarşamba
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
ÇANAKKALE DARDANELSPOR

U17 LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
BİGASPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK ÇANAKKALE FENERSPOR

-
ONURSPOR

U17 20.04.2024
Cumartesi
00:00
EZİNE 22 EYLÜL BOZCAADASPOR

Ligden Çekildi

0-3
YENİ ÇANSPOR

U15 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
YENİ ÇANSPOR

U15 20.04.2024
Cumartesi
00:00
GELİBOLU MEHMETÇİK GELİBOLU AYDOĞANSPOR

3-0
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
LAPSEKİ İLÇE LAPSEKİSPOR

-
BİGASPOR

U15 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 20.04.2024
Cumartesi
14:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U15 21.04.2024
Pazar
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
BOZCAADASPOR

U13 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 20.04.2024
Cumartesi
12:00
AYVACIK İLÇE ONURSPOR

-
ÇANAKKALE ATLETİK GSK

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
AYVACIK İLÇE KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ

-
KOCATEPESPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
BİGA BALIKLIÇEŞMESPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
00:00
ETİLİ BELDE ETİLİSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
14:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE DARDANELSPOR

-
GÜNEYLİSPOR

U13 20.04.2024
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE BARBAROSSPOR

-
ÇANAKKALESPOR

U13 21.04.2024
Pazar
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE FENERSPOR

-
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

KADINLAR 3. LİG LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
KADINLAR 3. LİG 20.04.2024
Cumartesi
12:00
GENÇLİK MERKEZİ ÇANAKKALE GSİM SK

-
BANDIRMAGÜCÜ SPOR

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) EMİRHAN KAYA
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) EMİRHAN KAYA
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) BERKE GÜNAY
(M) EMRE ÇIYAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÖZEL BALIKAESİR AÇI ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) EMRE ÇIYAN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
MANİSA MİLLİEGEMENLİK ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

-
TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ERAY ENGİN
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

-
BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA TAHTAKÖPRÜ ORTAOKULU

-
İSTANBUL CEMİLE ÇOPUROĞLU O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) BERKE GÜNAY
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) KUTSİ TÜRAN
(G) RECEP BAKKAL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) EMİRCAN KAPLAN
(M) KUTSİ TÜRAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU BALIKESİR SARAYLAR ORTAOKULU

-
BURSA TAHTAKÖPRÜ ORTAOKULU

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O.

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÇANAKKALE GELİBOLU100.YILBARIŞ O.O.

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) SEFA SABANCI
(M) GÖRKEM UTKU
(G) NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) ABDULBAKİ TURAN
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

(H) EMRE KESKİN
(2) KUTSİ TÜRAN
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) AYBERK GÜMÜŞ
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU TEKİRDAĞ İHSAN UZUN ORTAOKULU

-
MANİSA MİLLİEGEMENLİK ORTAOKULU

(H) ABDULLAH YALÇINKAYA
(2) YİĞİT ÖZ
(M) CÜNEYT ORAN
(G) NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU EDİRNE CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MANİSA GÖRGÜLÜLER ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK O.O.

-
ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİLE ÇOPUROĞLU O.O.

-
BALIKESİR SARAYLAR ORTAOKULU

(H) BUĞRA DOĞHAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
17:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

(H) NECDET ÇELİK
(2) BUĞRA DOĞHAN
(M) ERAY ENGİN
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

NECDET ÇELİK
EMİRCAN KAPLAN
EMİRHAN KAYA
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

NECDET ÇELİK
EMİRCAN KAPLAN
EMİRHAN KAYA
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

NECDET ÇELİK
BERKE GÜNAY
EMRE ÇIYAN
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÖZEL BALIKAESİR AÇI ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

EMRE KESKİN
BERKE GÜNAY
EMRE ÇIYAN
YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

BUĞRA DOĞHAN
YİĞİT ÖZ
CÜNEYT ORAN
ÖZCAN ÖZTÜRK
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
14:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O.

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

ABDULLAH YALÇINKAYA
SEFA SABANCI
GÖRKEM UTKU
NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
15:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

ABDULLAH YALÇINKAYA
SEFA SABANCI
GÖRKEM UTKU
NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 17.04.2024
Çarşamba
16:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU ÇANAKKALE GELİBOLU100.YILBARIŞ O.O.

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

ABDULLAH YALÇINKAYA
SEFA SABANCI
GÖRKEM UTKU
NİHAT KAYA
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

-
MANİSA GEDİZ ORTAOKULU

EMRE KESKİN
KUTSİ TÜRAN
ABDULBAKİ TURAN
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
10:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ PINARHİSAR ATATÜRK O.O.

-
TEKİRDAĞ ŞAHİNLER O.O

EMRE KESKİN
KUTSİ TÜRAN
ABDULBAKİ TURAN
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
11:30
ANAFARTALAR SPOR SALONU BURSA HAMDİ ÇALIŞ ORTAOKULU

-
ÖZEL BALIKESİR AÇI ORTAOKULU

EMRE KESKİN
KUTSİ TÜRAN
AYBERK GÜMÜŞ
İBRAHİM NİYAZİ VANDEMİR
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
12:15
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
ÇANAKKALE GELİBOLU 100 .YIL BARIŞ O.O.

ABDULLAH YALÇINKAYA
YİĞİT ÖZ
AYBERK GÜMÜŞ
NİHAT ŞENEL
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ 18.04.2024
Perşembe
17:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU MANİSA 50.YIL ORTAOKULU

-
İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.O

NECDET ÇELİK
BUĞRA DOĞHAN
ERAY ENGİN
YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:00
ANAFARTALAR SPOR SALONU İSTANBUL CEMİL MUTLU ORTAOKULU

-
MANİSA MİLLİEGEMENLİK ORTAOKULU

EMRE KESKİN
YİĞİT ÖZ
ERAY ENGİN
YILMAZ ŞENLİK
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ 16.04.2024
Salı
13:45
ANAFARTALAR SPOR SALONU KIRKLARELİ ŞABAN ÖĞÜNÇ ORTAOKULU